Strona główna
Dodaj dziennikarza
Dodaj agencję
O serwisie
Kontakt
Zaloguj

Płyta Danuty Rinn dedykowana dzieciomKilkunastu artystów, przyjaciół Danuty Rinn, odwiedza podczas wakacji szpitale dziecięce, aby zaprezentować najmłodszym piosenki z ostatniej płyty artystki - „Dziecięce ZOO – elementarz pełen bajek”. Akcję zorganizowała Fundacja Grupy TP w ramach programu „Telefon do Mamy”.

„Dziecięce ZOO” to płyta, dzięki której nawet najstarsi przypomną sobie dziecięce lata. Znalazły się na niej takie piosenki, jak: „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Pieski małe dwa”, „Kaczka dziwaczka”, „Ryby, żaby i raki”, „Miauczy kotek”, „Na wyspach Bergamuta”, „Miała baba koguta” czy „Kwoka”. Na płycie są również krótkie wierszyki czytane przez artystkę: „Dzik jest dziki”, „Małpy”, „Spóźniony słowik”, „Chodziła czapla po desce…”, „Trudno jest Mi orzec…”, „Ślimak” i „Żyrafa”. Płyta ukazała się dzięki pomocy Fundacji Grupy TP. W ramach programu „Telefon do Mamy” płyta trafiła bezpłatnie na ponad 1000 szpitalnych oddziałów dziecięcych, z którymi Fundacja współpracuje i na których znajdują się „Telefony do Mamy” „Telefon do Mamy” to autorski program Telekomunikacji Polskiej, realizowany przez Fundację Grupy TP z myślą o ułatwieniu małym pacjentom szpitali przetrwania tych najtrudniejszych chwil. Pierwszy Telefon do Mamy Telekomunikacja Polska uruchomiła na oddziale onkologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie 19 października 2003 roku. Obecnie w szpitalach w całej Polsce w ramach programu „Telefon do Mamy” działa 1061 aparatów. Dzięki specjalnym kartom telefonicznym „Telekomunikacja Polska Dzieciom”, mali pacjenci mogą korzystać z nich bezpłatnie. Miesięcznie wysyłanych jest ich do szpitali ponad 15 tys., a w sumie Fundacja Grupy TP przekazała już ponad 430 tys. kart. Oznacza to, że dzięki programowi „Telefon do Mamy” mali pacjenci rozmawiali z bliskimi ponad 19 mln minut.

Więcej informaji udziela: Joanna Tomiak, Fundacja Grupy TP, e-mail: joanna.tomiak@telekomunikacja.pl, tel. (0 22) 844 58 98; Monika Pojawa, Agencja Partner of Promotion, e-mail: m.pojawa@partnersi.com.pl, tel. (022) 858 74 58

Telefon:

E-mail:

Zobacz też na stronie: www.fundacjagrupytp.plTargi Consumer Electronics Show
Kredyt przez SMS w Dominet Banku
PROVIDIUS w NewConnect
Pieniądze za wirtualną kartęInformator Finansowy – e-commerce’owy serwis YoYo.pl
Szkolenie:PR w sytuacjach kryzysowych w Warszawie
Trening interpersonalny 03-05.11.2008 r. w Warszawie
Forum Badań Klinicznych CRAforum.plCharytatywne karty telefoniczne TP
Informacje o programie „Telefon do Mamy”
Płyta Danuty Rinn dedykowana dzieciom
Żabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynekŻabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynek
Rekin przyjacielem człowieka jest!
Artyści pod ochroną
Sponsor niepełnosprawnych kolarzyArtyści pod ochroną
Targi Consumer Electronics Show
Onet.pl pomaga założyć sklep w sieci
Dalsza ekspansja wyszukiwarki pkt.plTargi Consumer Electronics Show
Onet.pl pomaga założyć sklep w sieci
Dalsza ekspansja wyszukiwarki pkt.pl
Nowy telefon multimedialny SamsungGrunty na medal
Marszałek przystępuje do ChemiPark
Eiffage Budownictwo Mitex SA – nowa nazwa firmy Mitex SA
PROVIDIUS w NewConnect