Strona główna
Dodaj dziennikarza
Dodaj agencję
O serwisie
Kontakt
Zaloguj

Nowy telefon multimedialny Samsung

Samsung

Samsung prezentuje nowy multimedialny telefon 3G z serii Ultra – Samsung F500. Podobnie jak model F300, najnowszy również wyposażony został w dwa wyświetlacze po dwóch różnych stronach aparatu. Jednak F500 ma coś wiecej

To pierwszy telefon w ofercie Samsung z możliwością odtwarzania plików w formacie DivX. Dzięki niepowtarzalnej obrotowej obudowie telefon ten z powodzeniem może pełnić rolę mobilnego kina.

To właśnie nietypowa, obrotowa obudowa nadaje stylistyce telefonu Samsung F500 nowoczesny charakter. Aparat z pewnością przyciągnie uwagę miłośników urządzeń łączących w sobie technologiczne możliwości z pomysłowym design'em, w którym dwa „oblicza” telefonu odpowiadają za jego różne funkcje. Z jednej strony telefon komórkowy z wyświetlaczem 1,5” TFT – z drugiej odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu można słuchać, nagrywać, przeglądać i edytować różnego rodzaju pliki. Skórzane etui z baterią, w który wyposażony jest F500 dodaje mu wyrazu elegancji, a jednocześnie znacznie wydłuża czas jego użytkowania. Po pierwsze: filmy
Wystarczy jeden ruch, by F500 zmienił się w niewielkie, przenośne kino, które swobodnie można postawić na stoliku bądź trzymać w dłoni. „Niewielkie”, gdyż telefon ten dzięki zaledwie 10.7 mm grubości należy do ultrapłaskich. Jednak dzięki panoramicznemu wyświetlaczowi 2,4” QVGA TFT, znajdującemu się po “multimedialnej” stronie aparatu, oglądanie filmów staje się przyjemne. Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 400 MB oraz czytnikowi kart microSD, na których można zapisać nawet 2 GB danych, Samsung F500 umożliwia obejrzenie dwóch około dwugodzinnych filmów zapisanych w formatach DivX, MPEG4, H.264 oraz WMV.

Po drugie: muzyka
Samsung F500 to także szerokie spektrum funkcji muzycznych. Odtwarza formaty MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA, a dzięki opcji „granie w tle” muzyka towarzyszy użytkownikowi przez cały czas równoległe z działaniem z innych aplikacji zapisanych w telefonie. Tryb offline umożliwia słuchanie ulubionych utworów nawet w miejscach, w których telefon musi być wyłączony. Dla zwiększenia muzycznych doznań, można podłączyć przez przejściówkę 3.5 mm swoje ulubione, profesjonalne słuchawki i cieszyć się jeszcze lepszą jakością muzyki. Telefon wyposażony jest również w radio FM.

Po trzecie: nagrywanie
Samsung F500 pozwala na utrwalanie szczególnych momentów w życiu – czy to poprzez zdjęcia wykonane 2-megapikselowym aparatem fotograficznym, czy też w postaci filmików video zapisanych w formatach MPEG4 lub H.264, które następnie dzięki wyjściu TV można obejrzeć na ekranie telewizora.

Po czwarte: wygodna nawigacja
Nawigację po różnych funkcjach multimedialnych ułatwia wygodny czteropunktowy “touchpad”, który - podobnie jak w modelu F300 – zastąpił tradycyjną klawiaturę. „Touchpad” umożliwia poruszanie się we wszystkich kierunkach, a wykorzystanie funkcji skrótów znacznie przyspiesza przechodzenie z jednej aplikacji do drugiej. Jego ułożenie po prawej stronie wyświetlacza sprawia, że przeglądanie plików czy włączanie/wyłączanie filmów staje się proste, nawet wtedy, gdy w pozycji leżącej stanowi on „podpórkę” dla ekranu telefonu ustawionego pod kątem wygodnym do oglądania.

Po piąte: Internet
Ważnym aspektem „multimedialności” Samsung F500 jest możliwość sprawnego korzystania z Internetu dzięki technologii 3G i szybkiej transmisji danych HSDPA (1,8Mb/s). Mając Samsung F500, można nawet w podróży być w stałym kontakcie z przyjaciółmi, pobierać ulubione utwory muzyczne, sprawdzać swoją pocztę czy po prostu dobrze się bawić! Telefon umożliwia również komunikację za pomocą technologii Bluetooth.

Dzięki Samsung F500 multimedia po prostu nie mają granic. Telefon dostępny jest w sprzedaży od początku listopada. Sugerowana cena detaliczna: 2 499,00 zł.

Więcej informaji udziela: Monika Żuk, PR Specialist

Telefon: (022) 607 45 12

E-mail: m.zuk@samsung.com

Zobacz też na stronie: www.samsung.comTargi Consumer Electronics Show
Kredyt przez SMS w Dominet Banku
PROVIDIUS w NewConnect
Pieniądze za wirtualną kartęInformator Finansowy – e-commerce’owy serwis YoYo.pl
Szkolenie:PR w sytuacjach kryzysowych w Warszawie
Trening interpersonalny 03-05.11.2008 r. w Warszawie
Forum Badań Klinicznych CRAforum.plCharytatywne karty telefoniczne TP
Informacje o programie „Telefon do Mamy”
Płyta Danuty Rinn dedykowana dzieciom
Żabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynekŻabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynek
Rekin przyjacielem człowieka jest!
Artyści pod ochroną
Sponsor niepełnosprawnych kolarzyArtyści pod ochroną
Targi Consumer Electronics Show
Onet.pl pomaga założyć sklep w sieci
Dalsza ekspansja wyszukiwarki pkt.plTargi Consumer Electronics Show
Onet.pl pomaga założyć sklep w sieci
Dalsza ekspansja wyszukiwarki pkt.pl
Nowy telefon multimedialny SamsungGrunty na medal
Marszałek przystępuje do ChemiPark
Eiffage Budownictwo Mitex SA – nowa nazwa firmy Mitex SA
PROVIDIUS w NewConnect