Strona główna
Dodaj dziennikarza
Dodaj agencję
O serwisie
Kontakt
Zaloguj

Targi Consumer Electronics Show

Maria Burek

Podczas jednego z największych wydarzeń w świecie IT zadebiutują produkty, które znajdą się na półkach w 2008 roku

Warszawa, 4 października 2007. Tysiące firm z całego świata rozpoczęło już przygotowania do targów CES, które odbędą się w Las Vegas w dniach 7-10 stycznia 2008 roku. Organizatorem targów jest CEA – Consumer Electronics Association. Ta największa na świecie impreza, poświęcona elektronice konsumenckiej i nowym technologiom, jest tradycyjnie miejscem premier nowych produktów, wydarzeniem, oczekiwanym przez klientów, dziennikarzy, a przede wszystkim przez producentów i sprzedawców. W ubiegłym roku na targach gościło ponad 2700 wystawców ze 140 krajów.

Nie dziwi więc entuzjazm, z jakim odbierane są CES przez światowych liderów w dziedzinie elektroniki konsumenckiej. To właśnie tu zostaną zaprezentowane elektroniczne nowości, które wejdą na rynek w 2008 roku. Rokrocznie na targach debiutują dziesiątki tysięcy nowych produktów, wystarczy wspomnieć takie kamienie milowe elektroniki użytkowej jak magnetowid kasetowy, odtwarzacze CD i DVD, radio satelitarne, telewizor plazmowy, telewizja wysokiej rozdzielczości HDTV, radio HD czy telewizja internetowa. Pierwszy raz zaprezentowane na CES, stały się integralną częścią naszego życia. Produkty prezentowane są w 30 kategoriach tematycznych: od technologii WiFi, fotografii cyfrowej, komputerów i sieci, po technologie audio, video, elektronikę samochodową i akcesoria do domu i biura. Wśród ubiegłorocznych nowości znalazły się między innymi: nowy model Nokii – mobilny komputer multimedialny N76 czy pierwszy na świecie notebook z technologią SideShow.

Dla firm z kolei CES to znakomita okazja promocji swoich marek na światowej scenie dzięki doskonałej reputacji targów i ilości relacji w prasie. 4500 przedstawicieli mediów i 2200 analityków finansowych i branżowych pomaga przekazywać wiadomości i informacje, wpływające na konsumentów na całym świecie. Targi stwarzają również szansę porównań i oceny produktów.

Nie ma wątpliwości, że CES jest właśnie tym miejscem, w którym można zobaczyć po raz pierwszy wszystkie nowości technologiczne, których miliony konsumentów będą używać przez cały następny rok.

O CEA:
CEA (Consumer Electronics Association) to przodujący związek branżowy działający (poprzez politykę, wydarzenia, badania, promocję i rozwijanie współpracy strategicznej i biznesowej) na rzecz wzrostu na wartym 148 miliardów dolarów rynku elektroniki użytkowej. CEA reprezentuje ponad 2,100 zrzeszonych w nim firm zajmujących się projektowaniem, rozwojem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu audio, video, mobilnej elektroniki, komunikacji bezprzewodowej i kablowej, fotografii cyfrowej, sieci domowych, multimediów i akcesoriów, a także związanych z nimi usług. Więcej informacji na temat CEA dostępnych jest pod adresem www.ce.org. Ta strona to źródło informacji o branży elektroniki użytkowej. CEA jest ponadto sponsorem i organizatorem Międzynarodowych Targów CES, łączących rozrywkę, technikę i biznes. Cały dochód z CES jest ponownie inwestowany w usługi dla branży, takie jak szkolenia techniczne i nauka, promocja, rozwój standardów, badania rynku i wsparcie prawne.

Więcej informaji udziela: Maria Burek

Telefon: (22) 690 67 50

E-mail: m.burek@primum.pl

Zobacz też na stronie: www.cesweb.orgTargi Consumer Electronics Show
Kredyt przez SMS w Dominet Banku
PROVIDIUS w NewConnect
Pieniądze za wirtualną kartęInformator Finansowy – e-commerce’owy serwis YoYo.pl
Szkolenie:PR w sytuacjach kryzysowych w Warszawie
Trening interpersonalny 03-05.11.2008 r. w Warszawie
Forum Badań Klinicznych CRAforum.plCharytatywne karty telefoniczne TP
Informacje o programie „Telefon do Mamy”
Płyta Danuty Rinn dedykowana dzieciom
Żabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynekŻabka i pingwinek dla chłopców i dziewczynek
Rekin przyjacielem człowieka jest!
Artyści pod ochroną
Sponsor niepełnosprawnych kolarzyArtyści pod ochroną
Targi Consumer Electronics Show
Onet.pl pomaga założyć sklep w sieci
Dalsza ekspansja wyszukiwarki pkt.plTargi Consumer Electronics Show
Onet.pl pomaga założyć sklep w sieci
Dalsza ekspansja wyszukiwarki pkt.pl
Nowy telefon multimedialny SamsungGrunty na medal
Marszałek przystępuje do ChemiPark
Eiffage Budownictwo Mitex SA – nowa nazwa firmy Mitex SA
PROVIDIUS w NewConnect