Polityka prywatności

Na potrzeby funkcjonowania serwisu nius24.pl zbieramy tylko niezbędne dane użytkowników. Podczas rejestracji prosimy o podanie Państwa adresu e-mail oraz hasła, jakiego zechcecie używać w naszym serwisie. Sugerujemy, by było ono niepotarzalne i rózniło się ono od haseł stosowanych w innych witrynach.

Nadawców informacji publikowanych w serwsie (agencje pr, rzeczników prasowych itp) prosimy o podanie nazwy firmy, jej adresu i numeru telefonu oraz danych niezbędnych do wystawienia rachunku.

Podczas wizyty w serwisie nius24, automatycznie zbieramy dane konkretnej wizyty, m.in. adres IP, nazwa domeny, system operacyjny.

Nie archiwizujemy danych osobowych (imię, nazwisko, adres) podawanych przez użytkowników w korespondencji elektronicznej z nami. Wykorzystujemy je tylko do odpowiedzi na pytania.Posiadane przez nas dane użytkowników zbieramy tylko na potrzeby serwisu i nie przekazujemy ani nie sprzedajemy im osobom trzecim.

Osoby, które zamówiły newsetter wyrażaja zgodę na otrzymywanie od redakcji serwisu poczty elektronicznej z informacjami publikowanymi w serwisie oraz reklamami.

Danych możemy też użyć do analizy zachowań użytkowników w serwisie i do personalizacji serwisu.

Po zalogowaniu się w serwisie w każdej chwili można dokonać zmiany swoich danych lub skasować je z serwisu.

Nasza strona internetowa może wykorzystywać "cookies". Nie zawieraja one danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki.

W każdej chwili możliwy jest kontakt z administratorem serwisu: biuro@nius24.pl